K Cukrovaru

250 70 Odolena Voda

+420 777 240 022

24/7 Odtahová služba

Po - Pá: 9:00 - 18:00

Po tel. domluvě i o víkendu

Výměna oleje
Sleva 10% na motorové oleje BMW při jejich výměně u nás

Sleva 10% na motorové oleje BMW při jejich výměně u nás.

Platí vůči cenám uvedených pro maloobchodní prodej.

Motorové oleje

Máme k dispozici motorové oleje BMW na většinu automobilů, nové i starší, včetně BMW Longlife 04, BMW Longlife 01, BMW Longlife 98 a speciálních olejů BMW pro Váš vůz. Pro doporučení motorového oleje nás prosím kontaktujte.

Jaký olej do Vašeho vozu BMW?

Základní vodítko pro výběr oleje je doporučení výrobce. To platí především u nových vozů. Nicméně oleje jsou pro danou specifikaci vyvíjeny podle potřeby mazání ve vztahu vůči teplotám, otáčkám, zátěži a podmínkám provozu automobilu. Společně s najetými kilometry a dle toho jak s vozem a motorem bylo a bude zacházeno je možné vybrat olej kvalitnější, či vhodnější. To má přímý vliv na další opotřebování motoru, jeho hlučnost, hladký běh, suchý start, volnoběh a spotřebu paliva či oleje.

Pro motory s větším nájezdem kilometrů (cca 140tis. km a výše) je vhodnější zvolit jinou specifikaci oleje. Můžeme ve zvláštních případech např. u starších vozů doporučit a dodat motorové oleje s přísadami (nanočástice, molbyden apod.) které ulpívají na kovových součástech a tím pádem nedochází k tak rychlému opotřebovávání např. ,,při suchém startu”, nebo když se přetrhne olejový film. Takovéto oleje způsobují, že se snižují třecí ztráty v motoru, zvyšují výkony agregátu a snížují opotřebení jeho součástí. Významně přispívají ke snížení spotřeby paliva, čímž klesá i produkce výfukových plynů. Pro doporučení a dodání těchto olejů nás prosím kontaktujte.

Nabízíme i ostatní doporučené náplně.